KolayTercih Yayında!


Gönderi Tarihi: 17.09.2020Uzun zamandır planladığımız ve geliştirdiğimiz kolaytercih.com internet sitemizi yayına başlatmış bulunmaktayız. Eğitim sektörünün içerisinden gelen ekibimiz ile birlikte öğrencilere ücretsiz ve doğru hizmet vermek amacı ile bu sürece başladık. İlk olarak üniversite tercihi yapacak öğrencilere rehberlik olması ve doğru bilgilendirilmesi için geliştirilmeye başlanmış bir proje olsak da kapsama alanımızı genişletmek için çalıştık ve çalışmaktayız.

Kolaytercih Hizmetlerimiz


Tercih Robotu

Üniversite sınavına hazırlanan ve üniversite tercihi yapacak öğrenciler için sade anlaşılır basit bir üniversite tercih robotu hazırladık. Öğrenciler tercihlerini oluşturabilir ve isterlerse tercih listelerini kayıt edip daha sonra değiştirebilirler.

TYT – AYT Puan Hesaplama

Üniversite sınavına hazırlık için girilmesi gereken TYT ve AYT sınavları için YKS Puan Hesaplama aracımızı geliştirdik. Öğrenciler puan hesaplama aracımız ile kaç puan aldıklarını görebilir ve bu puanlarını kayıt ederek. Daha sonra ki kayıtlı tyt ayt puanları ile kıyaslayabilir, gelişimini ölçebilir.

Kolay Blog

Sınavlara hazırlanan öğrenciler için rehber öğretmenler tarafından hazırlanan bilgilendirici ve yönlendirici içeriklerden faydalanmalarını ve kendilerini geliştirmelerini hedefledik.

Üniversiteler ve Bilgileri

Kolaytercih olarak üniversite tercihi yapacak öğrencilerin akıllarında soru işareti kalmasın istedik. Türkiye’de ki devlet ve vakıf üniversitelerinin tamamının yer aldığı platformumuzda, gitmeyi düşündüğünüz üniversite ile ilgili detaylı üniversite bilgilerini bulabilirsiniz.
Kolaytercih ekibi olarak sürekli sistemimizi geliştirmeye ve eksiklerimizi giderip daha da iyi bir hizmet sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.